KURUMSAL

A Sample image

BİZ KİMİZ ?

CEBELİOĞLU GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ın firma olarak ve ayrı ayrı her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Mükemmellik bir seçim değil işimizin bir gereğidir ve firmamızın kurulduğu ilk günden itibaren bu amaca ulaşmak ana hedefimiz olmuştur.

Hakkımızda

2000 Yılında Kurulan CEBELİOĞLU GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Ürettiği Bütün Konutlarda Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Kaliteli ve Güvenilir Konut Üretimini Devam Etmektedir.
Yapmış Olduğumuz Konutlarımız Deprem Yönetmenliğine Uygun ve TSE Standartlarına Uygundur. Konutlarımız İzalasyonlu ve Enerji Tasarrufu Sağlayan Özelliklere Sahiptir..
Projelenrilme Aşamasında Bulunan Konutlarımızın Zemin Etüdleri Yapılarak Mühendislerimiz Tarafından Taşıyıcı Hesaplamaları En İnce Ayrıntılarına Kadar Hesap edilerek Maksimum Güvenlikli Yapılar Üretmek Kalite Politikamızdır.

Misyonumuz

İnşaat sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, profesyonelliğe aday ekibiyle, toptan ve perakende inşaat malzemelerini, müşteri memnuniyeti ilkesiyle sunmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen inşaat sektöründe güvenilir, yenilikçi, müşterilerin vazgeçemediği toptan ve perakende ürün satışında, hedeflerinin doğrultusunda lider olmaktır.  2000 yılında CEBELİOĞLU GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. şahıs firması olarak sektörde faaliyete başlayıp 2010 yılında şirketleşerek CEBELİOĞLU GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetine devam etmektedir.