AYRICALIKLARIMIZ

A Sample image

KALİTE

Cbo İnşaat, Yapmış Olduğu Her İşin En İyisini Yapmayı Hedefler.
Cbo İnşaat, yapmış olduğu her işin en iyisini yapmayı hedeflemektedir. 300 civarında kendi personeli olan beyaz yakalı denetim elemanı ile sürekli denetim ve testler yapmaktadır.
Ayrıca dışardan Proje müşavirlik firmaları ile bağımsız denetimler yaptırmaktadır. Bunun da üzerine Bağımsız bir birim olan İzleme ve Kabul birimi plansız denetimler yaparak sürekli kalite kontrolü yapılmaktadır. İmalatlar en olumsuz hava koşullarına göre su, rüzgar, basınç, ısı ve yangın testlerine tabi tutulmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler kalite sertifikasına sahip ve 1. sınıf malzemelerdir.A Sample image

ERKEN TESLİM

Cbo İnşaat şu ana kadar yapmış olduğu 6701 adet konuttan oluşan, 600.000 m²’lik inşaat alanına sahip projelerinin tamamını 3 ila 14 ay arasında, süresinden erken teslim gerçekleştirmiş ve bu konuda da ödüllendirilmiş bir şirkettir.A Sample image

7/24 TEKNİK SERVİS

Cbo İnşaat, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan,Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı ve tamamen ücretsiz olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.

Bizden yatırım yapmış müşterilerimiz, herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduklarında; İnternet sayfasından 24 saat veya telefonla mesai saati içerisinde talep ve şikayetlerini tarafımıza ilettiklerinde, en geç 24 saat içerisinde kendilerine geri dönüş yapılmakta ve randevu alınmaktadır.

A Sample image

TASARIM ve YENİLİKLER

Cbo İnşaat, projeleri, mekan tasarımlarını insan merkezli yaklaşımla tasarlamaktadır.

Projelerinde çevre dostu teknolojileri ve en son trendlere göre seçilmiş malzemelerle birleştirerek mekanları keyifli yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Her projesinde sektöre akılcı çözümlerle yenilikler sunmaktadır.A Sample image

AİDATLAR

Cbo İnşaat, site aidatlarının yaşarken yük getirmemesi, kira gibi aidat ödenmemesi adına, yapmış olduğu her projede site yönetimine tapusunu vermek üzere dükkanlar ve/veya restoran, kafeler hediye etmektedir.

Buralardan gelecek kira gelirleri ile aidatları aşağı çekmeyi hedeflemektedir. Bunun yanında sulama ve aydınlatmada tam otomasyon sağlamaktadır. Birçok projesinde rüzgar tribünleri ve güneş panelleri gibi yenilebilir enerji kaynaklarına baştan kendisi yatırım yapmakta ve buralardan üretmiş olduğu enerjiyi ortak alanlara vererek aidatları düşürmeyi sağlamaktadır. Ayrıca yağmur sularını depolar ve bahçe sulamasında kullanmaktadır.